Hlavní město Praha

Hlavní město Praha

Tato Zoo byla založena v roce 2014. "Desítky krokodýlů a největší druhová kolekce suchozemských želv ze všech Evropských zoo." Tak jsou uvedeny jejich webové stránky. Nacházíte se poblíž Holešovické tržnice? Tak to máte kousek. A můžete být účastni i krmení, nebo komentované prohlídky.

ZOO Praha

31.12.2023

Zoo rozkládající se na břehu Vltavy. Na jednu strany nabízí krásné výhledy, na stranu druhou je ohrožena povodněmi.

Zoopark se nachází v blízkosti Milíčovského rybníka. V parku se nachází domácí i divoká zvířata.

Motýlí dům

31.12.2023

Motýlí dům v Praze láká návštěvníky do kouzelného světa motýlů. S exotickými rostlinami a tropy vytváří autentické prostředí Amazonie s prvky aztécké civilizace pro tisíce motýlů různých druhů. Interaktivní expozice poskytuje jedinečný pohled na jejich životní cyklus a krásu. Nepřeberné množství a barev různých druhů motýlů na několika desítkách...

Toulcův dvůr

31.12.2023

Toulcův dvůr je unikátním centrem pro environmentální vzdělávání. Specializuje se na ochranu přírody, udržitelnost a ekologickou výchovu. Prostřednictvím programů, kurzů a akcí přibližuje návštěvníkům výzvy současného života v harmonii s přírodou. Toulcův dvůr je místem, kde je možné setkat se s přírodou a učit se o respektu k naší planetě....

Mořský svět

31.12.2023

Místo, na které se těším, že se podívám, již mnoho let. Letos snad už konečně..podívat se pod mořskou hladinu a sledovat všechny ty různé živočichy musí být nádherné.

Svět medůz

31.12.2023

O tomto zařízení jsem neměla ani tušení. Praha umí překvapit. Už teď se těším, až si přinesu fotografie a vlastní zážitek. Mnoho druhů medůz a videomaping bude působit kouzelně.